Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Celulit

Odgovori Odgovori Stran  123 4>
Avtor
Danijela View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danijela Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Celulit
    Poslano: 07 Avgust 2006 ob 12:06
Cavci!

Punce kako se znebiti celulita?Pred dvema letoma sem se mazala s kremo AFRODITA-alge.Res je,da ima krema mocan vonj ampak je pomagala pa še orbitrek zraven.Rezultat je bil super.Cez zimo pa se mi je zopet nabral in se ga ne morem znebiti.Kako se vi spopadate s to nadlogo?
Res se ga moram znebiti saj se poroka prebližuje!

Hvala za pomoc in lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Danaja View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danaja Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Avgust 2006 ob 12:51
Jaz osebno se ne spopadam, ga kar pustim tam kot je.....tako da nimam kakega nasveta zate, jaz sem se sprijaznila, da pac celulit je in da vedno bo.....
Nazaj na vrh
LANCHY View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LANCHY Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Avgust 2006 ob 13:10
JOj, celulit...men se zdi, da ga je vsako leto vec, tko ocitno vec. Ne poznam nobene ucinkovite metode, tako, da ti tezko svetujem. vsekakor pa veliko vode (negazirane), cim manj slana hrana in veliko gibanja.
Jaz se posluzujem tudi hlac, ki jih prodaja afrodita skupaj s svojimi izdelki...so kr fajn
LP
Nazaj na vrh
Špeli View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Špeli Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Avgust 2006 ob 14:28
Danaja Thumbs Up se strinjam s tabo, jaz sem se tut nahitro odlocila, da se zaradi tega NE mislim sekirat, sploh pa ne kemikalij "za odstranitev celulita" v telo vnašat in ga s tem še bolj zastrupljat. Velik vode, zelenjave, sadja in gibanja je najboljše za cel organizem, ne samo proti celulitisu Big smile kdor me ima rad me ima z njim ali brez njega.
Mislim, pa da plavanje še najbolj lepo oblikuje celotno telo. Se spravljam na plavanje že kako leto Embarrassed ampak letošnjo zimo pa res, mam že nove dvoranske kopalke  Big smile 

Don't worry be happy !
Nazaj na vrh
Andreja View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Andreja Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Avgust 2006 ob 14:37
jaz bi tudi hodila plavat, samo se mi sami ne da...
Nazaj na vrh
ESTERA View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ESTERA Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Avgust 2006 ob 15:04
Menda poleg vsega naštetega tudi zelo pomaga masaža.
Nazaj na vrh
Špeli View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Špeli Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Avgust 2006 ob 15:31
Ja jaz tud ne maram it sama plavat, v bistvu bova z mojim skupi hodila, on je fuuul navdušen plavalec, tko da me bo on "vlekel" na plavanje vsak teden, sama bi šla najbrž 2x pa konc. Je fajn met kakega "trenerja" zraven.
Nazaj na vrh
Polonca View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Polonca Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Avgust 2006 ob 19:39
Celulit je nadloga vsake ženske. Jaz ga imam tudi, pa se zaradi tega ne sekiram in obremenjujem. Ce že mora bit, pa naj bo, ampak veliko pomaga tudi tek proti zmanjševanju.
V svojem srcu vedno najdi prostor,kjer boš hranil svoje najlepše spomine.
Nazaj na vrh
Barby View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti
Zalimani clan

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Barby Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Avgust 2006 ob 20:56
Da vas potolažim punce, celulit je nadloga ki se ga NE DA odstranit niti z liposukcijo. Vse te kreme in preparati ki se dobijo samo zacasno napnejo kožo in tako skrijejo nadlogo, vendar to traja zelo kratek cas.
Nazaj na vrh
Danaja View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danaja Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Avgust 2006 ob 08:50
no evo, zato se pa jaz ene ubadam s tem....LOL
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 4>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.109 sekunde.