Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Gelirani nohti

Odgovori Odgovori Stran  <1 293031
Avtor
enigma View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj enigma Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 11 Junij 2013 ob 22:01
Ja to je dobra varianta, da greš prej na nohte...zato da vidiš če ti sploh vse skupaj drži. V ljubljani imaš itak polno salonov, jaz ti lahko predlagam salon kamor sama hodim in to je estrada studio na topniški. Jaz sem full zadovoljna - ker mi res mega drži, pa še zelo lepi so. Skratka punce obvladajo.So pa še drugi saloni, itak. :)  Odločiti se boš morala pa sama. 

Originally posted by majaT majaT napisal:

Hvala za odgovor...SmileJoj ne vem še vedno sem v dilemi..Pa ne vem kam naj grem poskusit,itak bi šla kak mesec prej,da se navadim..Kakšni predlogi?Sem pa iz LJ.
Nazaj na vrh
NinaNia View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NinaNia Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 Junij 2013 ob 07:40
Za tiste, ki se odločite za naravne nohte. 

Jaz sem imela kar veliko problemov s tem, da so se mi nohti lomili in luščili po polasteh. Kupila sem si lak anti spliters in lah za utrjevanje. Na vsake dva dni si nalakiram lak anti spliters in potem ko se posuši še čez za utrjevanje. To počnem cc 2 teden (ponavadi sem v tem času že polomila kakšen noht), zaenkrat ga še nisem pa tudi luščit po plasteh se mi nohti niso začeli. Imam pa trenutno vse nohte dolge pol centimetra.

Nazaj na vrh
sanjica_79 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sanjica_79 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 06 Julij 2017 ob 14:17
Hejla,
mene pa zanima kam kaj hodite na permanentno lakiranje nohtov (tiste, ki hodite)?
Jaz grem sedaj pred sestrino poroko (bom priča) sem: http://www.rehamed.si/permanentno-lakiranje-nohtov/

Je katera že bila tukaj?
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  <1 293031
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.