Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

kje ugodno tiskanje vabil (+menijev, zahval itd.)

Odgovori Odgovori Stran  123>
Avtor
mmm87 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mmm87 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: kje ugodno tiskanje vabil (+menijev, zahval itd.)
    Poslano: 25 Julij 2013 ob 10:10
Punce, mi znate svetovati kje najugodneje tiskajo vabila za poroko na Dolenjskem??? 

Želela jih bi imeti tiskana na malce bolj debel papir, barvno. Ustvarila jih bi sama, imam žilico za slikanje. Bi bila pa vabila samo v obliki kartice (torej enostranski print). Hkrati bi dala tiskat še menije, kartice za sedežni red, razpored sedežnega reda tudi, zahvale.

Doma sicer imamo laserja, samo dvomim, da bi lahko printala na debelejši list.

Razmišljala sem, da bi dala v obični tiskarni mogoče printat kot plakat, ki se ga potem da razrezat. Je katera že poskusila kaj takšnega? SE OBNESE?
Nazaj na vrh
KittyK View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj KittyK Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Julij 2013 ob 10:48
Jaz sem skoraj vse sprintala doma na a4 kartone (cca. 180g) in nato zrezala s skalpelom na željeno dimenzijo...
Nazaj na vrh
mmm87 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mmm87 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Julij 2013 ob 11:43
Zanimivo :-)
Nazaj na vrh
speluska View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj speluska Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Julij 2013 ob 12:04
Živjo. Jst mam zaročenca, ki dela v grafičnem studiu (zato mogoče vem več kot povprečni člani foruma, ne da bi hotla kakšno reklamo delat). Če bi mogla printat črno bi lahko tut doma, ampak baje za te poceni domače printerje ni najbolš, če tlačiš predebel papir noter, ker se neki raztegne in kasneje ne printa lepo na navaden papir. Nekje smo tko nardil in včasih povleče več listov hkrati... Tko da tut če se da, če ni za to namenjen rajši ne. Lahko pa tvegaš Wink
Torej, nama je vabila on printal. Ker imava temnejšo podlago sva printala z belo in je res hudo. Kupila sva šeleshamer v Europapirju in potem je on oblikoval tko da so vsa vabila prišla na 2 al pa 3 komade. Skratka kar poceni. Tako da če želiš lahko daš tja printat, je pa to v Cerknici. Tam majo tut stroj, ki to razreže da so lepi robovi. Sama se doma nebi spravla tega delat, ker bi takoj kej falila pa nimam živcev da bi mogla vs epopravlat k bi blo postran Smile

Nazaj na vrh
mmm87 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mmm87 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Julij 2013 ob 12:31
Hvala za obrazložilo. Najcenejši printer sicer ni, ga pa nimam želje uničiti, ker bi bil nekdo zelo hud na mene :-) Daj mi na zs pošlji prosim ime podjetja in ceno še mogoče:-) Igra oddaljenost kaj vloge? Pošljejo najprej tudi kakšno testno vabilo, da ga vidiš v živo?

Par stvari smo že dali tiskati v Nm (pod bolnišnico v Nm) in je dobro izpadlo, zato pa sem razmišljala v tej smeri...

Vso zadevo lahko načeloma še vedno narišem na roko, ampak bi bilo tega malce preveč :-)
Nazaj na vrh
Wed View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wed Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 05 Januar 2014 ob 16:45
Ima katera kak predlog/izkušnje tiskanjem vabil, zahval in ostalih tiskovin v Ljubljani? Sem hotela doma natisnit, pa je barva teksta na temnem papirju prešvoh:(
Nazaj na vrh
midvaskupaj View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj midvaskupaj Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 06 Januar 2014 ob 19:30
jaz sem dobila kot prvo ponudbo 4,5e na vabilo + 30-60e za grafično oblikovanje. s tem da bom motiv prispevala sama v celoti. ne vem, a je to drago?
Nazaj na vrh
tamck View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tamck Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 06 Januar 2014 ob 19:58
Meni se zdi to zelo drago, je pa res, da niti nimam občutka, kakšne so cene ...

Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 06 Januar 2014 ob 21:04
Originally posted by midvaskupaj midvaskupaj napisal:

jaz sem dobila kot prvo ponudbo 4,5e na vabilo + 30-60e za grafično oblikovanje. s tem da bom motiv prispevala sama v celoti. ne vem, a je to drago?

Ja, seveda, to je zelo drago! Sestra je pred tremi leti plačala 2,8€ na eno izdelano vabilo pri Nadjina vabila, ni nič sama delala, pa so bila zelo lepa.
Nazaj na vrh
midvaskupaj View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj midvaskupaj Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 06 Januar 2014 ob 22:53
aham Disapprove jaz tudi vsaj zaenkrat še nisem imela glih občutka Confused
če katera ve za koga, ki tiska vabila izdelana po želji, se priporočam, pa da za manj kot 4,5e na vabilo Confused
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.