Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Predlog za forum

Odgovori Odgovori
Avtor
bucika View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bucika Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Predlog za forum
    Poslano: 24 Junij 2006 ob 10:48
Dragi moderatorji, lastniki, vzdržavelci in vsi ostali, ki se trudite, da je ta forum špica!!! Hvala vam za to.
Imam pa en predlog.

Ali bi bilo možno, da bi imeli v profilu za izpolnit kdaj se porocimo in bi potem to tudi v avatarju pisalo, ali pa bi se izpisalo to tako kot se rojstni dnevi na dnu strani? Se mi zdi, da bi bilo ful fajn pregledno kdaj se kdo poroci in pa status-porocena ali neporocena?
Me tole že nekaj casa žuli zdaj pa sem se opogumila in to tudi natipkala. Je pa samo predlog in ne nobena kritika, ker tale forum je taka fajn zadeva in so kritike neumestne!!!
Za vse forumovce -
Lp, bucika

Nazaj na vrh
Ronja View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ronja Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Junij 2006 ob 01:44
U, men je tale predlog všec, da piše status - porocena ali neporocena.
Nazaj na vrh
Danaja View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danaja Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Junij 2006 ob 12:08
Ja meni se to tudi zdi ful dobra ideja !
Nazaj na vrh
Andreja View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Andreja Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Junij 2006 ob 20:52
Odlicna ideja, bomo videli, kaj se da narediti. Pa nikar se ne bojte povedati svojih idej, vseh bomo veseli, pa ce se bo dalo, jih bomo tudi uresnicili...
Nazaj na vrh
knedl View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj knedl Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 25 Junij 2006 ob 22:28
tole je pa res dobra ideja ja. komi cakam da jo izpeljete. ne dvomim da vam bo ratalo.
Nazaj na vrh
Stasi View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stasi Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 22 Avgust 2014 ob 09:18
Živijo,
jaz pa bi predlagala dvoje: 

1. da lahko forum berejo samo registrirani uporabniki.

2. da bi se neaktivne člane - tiste, ki sploh nimajo nobenega prispevka oz. 7 dni po prijavi še niso ničesar objavili in tiste, ki npr. že 3 leta niso sodelovali (po tem času je najbrž tudi malo možnosti, da bi spet) - brisalo.

Moj argument je ta, da bi bilo aktivnim uporabnikom omogočeno malo več zasebnosti.
Resda je forum javna zadeva in da se vsak, ki se prijavi, tega zaveda, vendar pa je poroka sama po sebi bolj intimne sorte stvar, zato menim, da bi bila moja predloga vredna premisleka Thumbs Up

Če sem bila predrzna pa se že vnaprej opravičujem! 
~M&T~
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.