Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

samo pozno kosilo brez glasbe in ceremonij

Odgovori Odgovori
Avtor
mhanze4 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mhanze4 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: samo pozno kosilo brez glasbe in ceremonij
    Poslano: 13 Februar 2018 ob 13:43
Pozdravljeni. Načrtujemo krst in poroko. Naredili bi civilno le s starsi in pricami med tednom in v soboto cerkveni del. Ker si ne zeliva in si poleg dojencka niti ne predstavljava tipicne ohceti z zabavo in glasbo do jutra,bi imeli le malo daljše pozno kosilo. Bilo bi cca.40 oseb. Je kdoimel na podoben nacin? Kako se je obneslo? Je kaj manjkalo? Morda bi sami predvajali kako glasbo ... razmisljam... Lp
Nazaj na vrh
madronščica View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj madronščica Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 21 Februar 2018 ob 19:16
Živjo!

Moje mnenje je, da naredita tako, kot si sama želita. 
Bistvo je, da se vidva poročita (sam obred) in seveda krst vajinega otročka, vse ostalo se vrti okoli tega! 
Koga si res želita imeti zraven na ta dan in na kakšen način si želita praznovati?

Jaz si prav lepo predstavljam eno luštno, sproščeno praznovanje po poroki s kosilom, druženjem ter malo glasbe in plesa. Še vedno lahko zaplešeta svoj prvi ples, lahko nekaj čist preprostega, zaljubljenega, ona pa lahko meče šopek. Pa torta za sladico. Lahko pa da bo tudi kakšno presenečenje s strani svatov... Wink Pa kake fotke za spomin, seveda! To je to.

Sem bila na poroki in ohceti, ki jo je par pripravil v manj kot 3 mesecih. Meni ni nič manjkalo. Cerkvena poroka, potem pa smo nadaljevali v gostilni, nas je bilo kakih 40, 50. 
Čestitke, darila, večerja, torta, glasbo so si sami vrteli (pač playlista), onadva sta imela en čist preprost prvi ples, a nobenega posebnega programa, igric ipd. Smo se pa družili in fajn zaplesali! Clap 
Meni je bilo prav všeč, tako preprosto, domače, sproščeno, nič kompliciranja...

Če data ob vabilu že vnaprej vedet, da bi rada ob določeni uri zaključila, bodo povabljeni to sprejeli. Najbolje, da to zapišeta tudi v vabila, npr. "Slavje bomo nadaljevali v (...) vse do (...) ure."

Sem bila na poroki s piknikom, ki se je zaključil že ob 18h, saj sta tako zapisala v vabilih in smo sprejeli in bili na to pripravljeni. Želela sta namreč še isti dan na poročno potovanje. 
Ohcet je bila tako čez dan in je trajala samo nekaj uric, imam pa vseeno zelo lepe spomine nanjo! Smile

Srečno s pripravami in nepozaben poročni dan vama želim!
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.031 sekunde.