Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Srecke nosecke IV.del

Odgovori Odgovori Stran  <1 250425052506
Avtor
Andreja86 View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Andreja86 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Maj 2017 ob 13:54
Tema je kar malo zamrla :D, jaz moram počivat, sem imela v petek pregled in mi zgleda plodovnica odteka tako da samo ležim, zdej v petek imam ponovni pregled in upam da se ni zmanšala. Kako si ti? Počasi odštevam do pdp, še 30 dni :P 
Nazaj na vrh
urška* View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj urška* Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 Maj 2017 ob 14:20
Ja res, včasih smo tako čeblale zdej pa čisto mrtvo..
Držim pesti, da je vse ok!!! Kar počivaj, da donosiš otroka, sej na koncu boš pa čez rok :D hehe hecam te :)
Jaz pa že cartam sej sem pozabila tukaj sporočiti, je kar pestro z dvema. Imamo še eno punčko ob rojstvu je tehtala 3040g in 50cm.
Je pa res porod bil tisto kar nisem pričakovala oz hotela. Odtekla voda pa brez popadkov. Vedno sem se bala pa umetnih popadkov, no pa lahko povem da če ne bi mela umetnih bi se vleklo cel dan tko sem bila pa po tem ko so mi jih dali v uri in pol fertik, da me je res kej bolelp, prej me ni nič, kot blagi krči malo pa tam sva v porodni ležala pa se smejala z mojim. Tko da punce pogumno :) ne se ustrašit umetnih ker nič bolj ne bolijo, oz ravno toliko kot naravni močni

Nazaj na vrh
Andreja86 View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Andreja86 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 Maj 2017 ob 16:30
Čestitke za še eno punčko, kdaj si pa rodila? Ja rekli so mi, da če se ne poprav plodovnica mi bojo sprožl, sam nekak upam da vseeno zdrži do torka ko bom dopolnila 37 teden. Sicer res čutim ok, tako da zaenkrat mu še nič ne manjka. Grem pa v petek najprej na kontrolo, potem pa še na predavanje za epiduralno.
Nazaj na vrh
urška* View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj urška* Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 30 Maj 2017 ob 14:00
Joj tako sem pozna! Sigurno že crkljaš svojo pikico :)

Jaz sem rodila proti koncu marca, drugače vse ok čeprav sem bila na začetku čist psihično sesuta ker se ni tako začela kot sem pričakovala, ampak je šlo vse bp res sem samo hvaležna da sem oba poroda imela hitra in brez kakšnih poškodb :).

Drugače je pa z dvema kar pestro, predvsem ker imam starejšo še doma, ampak sej še kar gre, sploh zdej ko so lepi dnevi smo veliko zunaj :) .

Piši malo da vem kako si! :)

Nazaj na vrh
Andreja86 View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Andreja86 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 04 Junij 2017 ob 12:39
evo 31.5. je končno prijokal na svet ta najin princ, v ponedeljek so mi sprožili, sem dobila eno tabletko, imela popadke na 2 min, podvečer samo še na 5 min, v torek dobila eno tabletko zjutraj, drugo popoldan, celi dan sem imela popadke na 2 min, vendar se nisem dosti odpirala. zvečer nisem več mogla, so me peljali v porodno, dobila epiduralno, se odprla in ob 11.27 v sredo je prijokal na svet. Bilo je kr mučno moram reči, energije nisem več imela, dobila sem še umetne popadke, epiduralno so mi ob 6 ukinili zaradi umetnih, tako da s pomočjo babce in moža ki sta se naslonla na trebuh sem končno rodila. V sekundi ko so mi ga dali na trebuh sem pozable na vse muke in sva bila z možem neizmerno srečna da sva po 4 letih in pol končno spoznala ta najin mali čudež. 
Nazaj na vrh
urška* View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj urška* Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 05 Junij 2017 ob 14:23
OOO Andreja iskrene čestitke!!!
Samo, da je za tabo! Uživaj vsak trenutek, sedaj imaš vajino največjo željo v rokah! :) <3 <3 <3
Nazaj na vrh
Lenči View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lenči Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 September 2017 ob 10:50
Andreja, iskerene čestitke!!! Res ste tako dolgo čakali na vaš mali zakladek! Čuvajte ga!!! Objemčki!!!
Heart HugParty

Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  <1 250425052506
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.313 sekunde.