Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

V vezi s tujcem

Odgovori Odgovori Stran  123 10>
Avtor
Samara28 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Samara28 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: V vezi s tujcem
    Poslano: 09 November 2008 ob 20:26

Ker je papirologija namenjena problemom s papirji, predlagam, da v to temo pišemo naše izkušnje, doživetja ipd. in nadaljujemo tisto temo

Nazaj na vrh
Samara28 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Samara28 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 November 2008 ob 20:31
Da nadaljujem s tisto temo glede horoskopov in vsega.

Jaz sem dvojcek po horoskopu, ampak sem opazila, da se lahko zelo dobro razumem in zaštekam z vsemi, ne glede na horoskop.

Tiste, ki ste že nazaj iz Tunizije, kako je bilo?

Yassy, jaz upam, da se bodo vajini problemi cim prej razrešili in da ga boš imela tu v Sloveniji.

Jaz sem ok, sem ila zdaj en cas službeno odsotna.
Pa spet imam momente, ko dvomim. Nimam nobene ga razloga.
Pac, ko se manj slišiš in ko se tako dolgo ne vidiš. Pa ko zacneš razmišljat o tem kako je fajn, ce imaš lahko svojega dragega skoz ob sebi, ne pa da moraš cakat 4 mesece, da se vidita za tistih 14 dni.
Nazaj na vrh
rožica20 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rožica20 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 November 2008 ob 21:39
No,pa še jaz povem...
Moj habibi je po horoskopu bik,jaz pa sem škorpijonka. Big smile Jupi!!Ena huda mešanca sva.
Samara,vsak,ki je v vezi na daljavo ima pomisleke,strahove,dvome.Najhujše je,ce je zraven še nezaupanje in ljubosumje.Sama zase vem,da sem bila en hud boj z srcem in razumom in se spraševala kako naprej.Z dneva v dan sem postajala bolj živcna,ker nisem vedela kaj si sploh želim.Težko je,ker ljubljene osebe ne vidiš,jo nimaš ob sebi in se ne moreš pogovoriti.Sms-ji in klici niso dovolj.
Verjemi,da smo vsi šli skozi to obdobje in najmocnejši smo ostali.Potrebno pa je veliko moci in še vec zaupanja.Jaz priznam,da mojemu dolgo casa nisem zaupala,šele danes po skoraj treh letih poznanstva verjamem v njega in mu zaupam.Res pa je,da je za vse potreben cas.Cas,ki prehitro tece,za nas pa prepocasi,sploh,ko cakamo,da letalo poleti ljubljenemu v objem.
Malo sem se razpisala,upam,da bodo moje besede komu pomagale...
Nazaj na vrh
ursika View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ursika Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 November 2008 ob 23:07
živijo, punce!
redno spremljam temo o poroki s tujcem, pa sm se držala nazaj ob vseh besednih dvobojih... vsak ima pravico do svoje 'resnice' in svojega mnenja...

sicer pa, po skoraj dveh letih še vedno v vezi s tujcem in v boju z birokracijo, da koncno uspeva imet skupen naslov pri meni doma. na daljavo ni enostavno, ni poceni in res samo najmocnejši ter najbolj zagotovo odloceni uspejo (uspevamo). midva sva v zadnje pol leta dala skozi hude preizkušnje, pa so nama vseeno skupni cilji ocitno še vedno prioritetni in še naprej delava na tem, da prideva skupaj.
po pravici povem, da sem jaz že precej obupovala nad sra***m, iz katerega skoraj ni bilo videt poti. malo sem že zašla na druga pota, se spetljala z enim drugimm, ki mi je bil dosegljiv. moj je bolj redkobesedne sorte in se pogosto nisva kaj veliko pogovarjala, se sploh nisva klicala... tudi njemu je ena druga krajšala cas vmes, dokazano vem...  pa sva potem tik pred popolnim razsulom in slovesom po burni debati in ocitkih oba hkrati eden drugemu povedala, da si še vedno pomeniva najvec, ne glede na vse... oba veva, da sva si bot, tako da ni vec vzroka za ocitanje, nekaj preventivnega nezaupanja in dvomov pa po takem seveda ostane... v taki situaciji pa gre zgolj še za lastno odlocitev, ali je vsak zase in za partnerja sposoben verjeti, da je iskren in se zanesti nanj
upam, da nama uspe. brez truda pa tako ali tako ni nicesar - pravljicne veze so itak utopija...

Nazaj na vrh
Natalie View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Natalie Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 November 2008 ob 00:53

"pravljicne veze so itak utopija..."

Eden boljših stavkov, ce ne najboljših,kar sem jih tu prebrala.
Natalie
Nazaj na vrh
spominčica View Drop Down
Moderator
Moderator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj spominčica Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 November 2008 ob 01:20
Samara28. Hvala da si zacela novo temo. Prestavila sem jo v temo "Živeti v dvoje".

Želim vam lep in vesel pogovor!
Spomincica
Nazaj na vrh
Samara28 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Samara28 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 November 2008 ob 18:09
Aicha, no, že komaj cakamo, da poveš kako si se imela.
Rožica20, hvala, da si delila izkušnje. Saj ravno to je najtežje, ko bi ga rada objela, se stisnila k njemu, itd., pa moraš še cakat sto svetlobnih let.
Me malo daje, ko se spomnim, kako lepo bi bilo, ce bi me lahko npr. po službeni poti on prišel iskat na letališce. Ne pa da moram cakati še dober mesec, da se vidiva. Saj bo boljše pol decembra, ko bova lahko skupaj. Upam.

A pol srecanje za 16.11.velja? Jaz sem za, samo fajn bi bilo, ce ne bi bilo prepozno.
Nazaj na vrh
Aicha View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Aicha Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 November 2008 ob 19:05
Bejba delamo na tem da bi se res dobile 16.11., popoldan enkrat, v upanju na soncek Wink

Cakamo še nejmo da pribremza iz Djerbe, pol bomo pa vidle. Smo na vezi.

Objemcek Hug
Nazaj na vrh
miška5 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj miška5 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 11 November 2008 ob 09:48
no supr pa bomo lahko klepetale! Moj je meu glih ucerej rojstni dan jst pa sm poslala papirje na dunaj-porocna oblekica je na carinjenju....še malo pa bo!
Nazaj na vrh
rožica20 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rožica20 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 11 November 2008 ob 10:21
Fajn bi bilo,da se spet mal dobimo in da pridejo vse punce,tudi Teya,ceprav nas je zapustila...Cry
Miška,kdaj se pa ti porociš?
Kje se pa Diia skriva? Ona je pravi naslov,da nam malo pove kako je življenje v dvoje.
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 10>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.