Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

V vezi s tujcem

Odgovori Odgovori Stran  <1 8910
Avtor
miška5 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj miška5 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Februar 2009 ob 22:21

ja se strinjam usak ma nekej svojga en tu drug tu eni se poznajo full drugi nc je cist logicno da zahtevajo razlicne stvari. Upam, da ce slucajno ne bom imela dovolj me bojo obvestili, da potem garantira še moj brat.. oz nekdo iz familije.

Nazaj na vrh
egypt View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj egypt Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Februar 2009 ob 22:35
On je moral prinesti stanje racuna in so mu rekli, da je potrebnih 40 euro, ki jih je potem tudi imel. Moja neto placa pa kao ni bila dovolj, pa imam po izracunih na obcini dovolj za vecclansko družino...tako da nevem kako in kaj. 
Nazaj na vrh
NADIA View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NADIA Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 16 Januar 2014 ob 18:00
Lep pozdrav moje ime na forumu je Nadia in rada bi te prosila za pomoč ker sva z mojim bodočim možem že čisto z živci na koncu.Ne vem ali si v zvezi z Tunizijcem?Ali pa če nisi ali mi kako lahko pomagaš?Namreč rada bi se poročila v Tuniziji in bila sem pred enim mesecem že tam da bi se poročila a žal s papirji ni šlo skos.Namreč živce izgubljava pri tistemu papirju ki naj bi bil certfikat kjer so  na papirju napisani moji in njegovi podatki nekako tako ne znam ravno francosko certficat de capacity de marriage.Nevem kje se ta papir dobi ali na ambasadi ali v Tuniziji -pojma nimava ker nama ne zna nihče povedat-prosim pomagaj nama.

lep pozdrav
Nazaj na vrh
minkadominka View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj minkadominka Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 21 Marec 2015 ob 18:41
Pozdravljene!

Že nekaj časa iščem katero, ki bi bila v vezi z Egipčanom. Zelo rada bi navezala stike, za izmenjavanje informacij predvsem zaradi papirologije. Če je še kje katera jo bom zelo vesela. Lp 
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  <1 8910
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.