Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

vozicki

Odgovori Odgovori Stran  123 160>
Avtor
lindy1 View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Status: Odjavljen
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lindy1 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: vozicki
    Poslano: 30 Januar 2008 ob 14:27
Men je ta vozicek full všec, ce ga ktera ima bi prosila za izkušnje oz. malo obširnejše informacije!
Nazaj na vrh
lindy1 View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lindy1 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 30 Januar 2008 ob 21:05
Vozicek Quinny Freestyle 3 XL Confort
Kaj pa tale?
Nazaj na vrh
IRIS1510 View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IRIS1510 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 30 Januar 2008 ob 21:21
Midva sva izbirala med tema dvema in se potem odlocila za Baby Confort. In odlocitev je bila pravilna. Vozicek je fenomenalen. Trikolesnik, zavore ima, zloži se na zelooooo majhno, je zelo lahek (enako kot Jane, Quinny je dosti težji). Prednost pred obema je to, da se nastavki (jajcka, košara, športni del) zelo lahko menjajo.
Nazaj na vrh
katarinca View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj katarinca Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 30 Januar 2008 ob 22:50
kolegica ma jane-ja in je zadovoljna!!
Mi mamo Chicco s3 in ga ne morem prehvalit!!!
Nazaj na vrh
IRIS1510 View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IRIS1510 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 30 Januar 2008 ob 23:06
mislim da je vsak vozicek pisanna karakter mamice. Nam je Confortek pisanna kožo, drugim pa kateri drug. Katarinci Chicco s3 tako paše, da si je ne morem predstavljati z drugim. Moja prijateljica ima pa Quinny in je tudi zelo zadovoljna.
Nazaj na vrh
poli View Drop Down
Administrator
Administrator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj poli Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 30 Januar 2008 ob 23:29
Iris, to je res, da je vozicek pisan na karakter mamice. Meni so najbolj všec vozicki od Peg Perego (Pliko P3), trikolesniki mi pa niso všec. Je pa res treba gledati predvsem na uporabnost oz. kar odgovarja mamici.
Nazaj na vrh
AlmostMarried View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlmostMarried Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 30 Januar 2008 ob 23:47
Danes sem ravno gledal v prospektu od Rutarja, da je Pliko znižan na 265 €. Ampak jaz bi imela raje takega z velikimi kolesi, se mi zdi bolj primeren za makadam. Meni je pa tale vše

<a href="http://daisypath.com">[IMG]http://davf.daisypath.com/sTtfp1.png" bord
Nazaj na vrh
AlmostMarried View Drop Down
Brezupen primer
Brezupen primer

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlmostMarried Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 30 Januar 2008 ob 23:50
Ne morem verjet, da sem sliko prilepla.Big smile To je Riva air sunset. Pa tudi Quinny comfort mi je ful všec. Všec mi je pa tudi tisti z velikimi kolesi z Neckermanna - Europa za 199€, ampak se mi to kar malo prepoceni zdi, da je sploh lahko kvaliteten. 

<a href="http://daisypath.com">[IMG]http://davf.daisypath.com/sTtfp1.png" bord
Nazaj na vrh
Nadine View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nadine Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 30 Januar 2008 ob 23:54
Midva imava Jane Nomad- štirikolesnik. Same pohvale, super vodljiv, težek le 6 kg,.... vse super. zelo zadovoljna z nakupom.

Nazaj na vrh
IRIS1510 View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IRIS1510 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 31 Januar 2008 ob 02:57
Midva sva imela najprej Hartan Racer s ta velikimi kolesi - GROOOOOOOZA!!! Pa je bil star samo 3 leta. Sva ga pojerbala.... Pa smo po 14 dneh kupili nov  vozicek!!!
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 160>
  Share Topic   

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.06
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Ta stran je bila izdelana v 0.047 sekunde.